BU SİTENİN HIZLI GELİŞMELERİNE ADMİNLER BİLE YETİŞEMİYOR HAYDİ NE DURUYORSUN HEMEN ÜYE OL:D.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BU SİTENİN HIZLI GELİŞMELERİNE ADMİNLER BİLE YETİŞEMİYOR HAYDİ NE DURUYORSUN HEMEN ÜYE OL:D.....

нєρѕι кσℓιкℓєяιη уєяι

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sırayla espri yapalım

3 posters
YazarMesaj
*Yıldız_
Misafir

sırayla espri yapalım Empty
MesajKonu: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 11:52 pm

evet arkadaşlar burda herkes sırayla espri yapsın Very Happy
GÜLÇİNİM
gülç!nc! @dm!n
gülç!nc! @dm!n
GÜLÇİNİM

MesajKonu: Geri: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 2:22 pm

bir gün nasrettin hoca agacın üstünde oturuyomuş oturdugu dalı kesmeye çalışıyomuş bir adam yoldan geçerken ula ne yapıyon yere düşersin demiş nasrettin hoca kesmiş ve yere düşmüş nasrettin hoca- sen benim düşecegimi bildin söle bakayım ben ne zaman ölecegim demiş(bu fıkra ama gülelim eglenelim konu ben de gülelim die yazdım):d:d:D:D
Eren_Sen
Misafir

MesajKonu: Geri: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 5:04 am

benim eren olduğuma kim inanır ?
KADİR İNANIR Very Happy:D:D
GÜLÇİNİM
gülç!nc! @dm!n
gülç!nc! @dm!n
GÜLÇİNİM

MesajKonu: Geri: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 5:11 am

hahaha çok komik:D
GÜLÇİNİM
gülç!nc! @dm!n
gülç!nc! @dm!n
GÜLÇİNİM

MesajKonu: Geri: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 2:41 pm

eren_sen komik
gülçingizem
gülç!nc! @dm!n
gülç!nc! @dm!n
gülçingizem

MesajKonu: Geri: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 1:11 pm

mersin'e ne olmuş ersin iğreeeeeeeeeeeenç bi espiri
https://hepsikolikler.canadaboard.net
By_HepsiCi
h€ps!c! @dm!n
h€ps!c! @dm!n
By_HepsiCi

MesajKonu: Geri: sırayla espri yapalım   sırayla espri yapalım Icon_minitimeCuma Ocak 18, 2008 9:18 am

cam cama taklırmı camdan bebek yapılırmı aşk olsun arif hoca bize dayak atılırmı (bunu biz uydurduk yani sınıfça)
https://hepsikolikler.canadaboard.net

sırayla espri yapalım
1 sayfadaki 1 sayfası